Особливості вибору рюкзака

Рюкзак – це річ, яка повинна служити вам не один рік. А значить, щоб вибрати відповідний тип рюкзака, необхідно володіти деякими знаннями і розуміти, які параметри варто враховувати.

Правильна посадка – це, мабуть, ключовий момент при виборі даного товару. Вага товару грає вже другорядну роль, так як предмет має оптимальну конструкцію. Пам’ятайте також, що той рюкзак, який буде важче, може бути набагато зручніше, ніж легкий.

Також одним з основних факторів є і те, як і де буде використовуватися рюкзак. Чи будуть це туристичні походи з ночівлями на кілька днів або ж експедиція займе набагато більший відрізок часу. Якщо ви просто вирушаєте в похід на вихідні разом зі своїми друзями, то немає ніякої необхідності купувати об’ємний рюкзак, де може поміститися багато речей і провіанту на тривалу експедицію.

Різновиди модельного ряду рюкзаків

Рюкзаки бувають різних типів, це залежить від їх місткості. Вони діляться на маленькі, середнього типу та великі. Також бувають однолямкові або як ще їх називають слінги, і класичний варіант з наплічним кріпленням на двох лямках. Деякі моделі рюкзаків зроблені зі спеціальними відділами, в які можна покласти фотоапарат, фіксаторами для скейта або інших речей. Існують також модульні рюкзаки. Їх головною особливістю є можливість адаптації чітко під ваші потреби. Однак і вигляд у них досить специфічний, це тому що за основу розробники даних моделей взяли рюкзаки і комплекти військової екіпіровки. Незважаючи на зовнішній вигляд, такі рюкзаки мають високу міцність, вони універсальні і їх функціональність продумана до найменших деталей.

Як вибрати відповідний розмір рюкзака?

Оптимальний розмір рюкзака для міста – це варіант аксесуара з місткістю до 35 л. Решта моделей, що мають велику місткість, найбільш підходящі для тривалих подорожей.

Щоб було простіше розбиратися в моделях рюкзаків, ми поділимо їх на такі види:

  • великі (вміщають 30-35 л);
  • середні (вміщають 23-28 л);
  • маленькі (вміщають до 20 л).

Рюкзаки для міста з місткістю 30-35 л. Такий варіант оптимальний для міського життя. Вони відмінно підійдуть для тривалих відряджень. Так що, якщо вам часто доводиться бувати в роз’їздах, але при цьому немає бажання везти з собою купу сумок, то такий рюкзак буде дуже доречним.

Пласкі і невеликі рюкзаки, які вміщають до 20 л дуже практичні. Їх головна перевага – це можливість перевозити на плечах не знімаючи навіть в громадському транспорті. Виходячи з особистого досвіду, іншим пасажирам вони анітрохи не заважають. Однак не забувайте, що в такий рюкзак багато речей ви не зможете покласти.

У даних моделях найкраще переносити планшети або лептопи, можна покласти гаманець або різні дрібні речі, які потрібно перенести з будинку в офіс або навпаки. Часто туди не поміщається навіть контейнер з їжею, проте, все залежить від конкретної моделі.

Характеристики і особливі параметри, які варто враховувати при виборі рюкзака

А зараз ми розкриємо всі секрети, які допоможуть вам підібрати якісний рюкзак в інтернет-магазині Market Trends і придбати оптимальний варіант з хорошим терміном експлуатації.

Перший критерій – це лямки. Тут все суто індивідуально, кожен клієнт вибирає відповідну опцію. Однак, можна виділити кілька моментів, які потребують особливої ​​уваги.

  • М’якість і вентиляція лямок. Для цього можуть використовувати тоненьку подушку або перфорацію. Запам’ятайте, чим м’якше лямки, тим краще вони ляжуть вам на плечі, і не будуть натискати або врізатися в шкіру. Існують і жорсткі лямки, якщо вони підійдуть вам за формою, то можна купувати таку модель.
  • Обов’язкова наявність нагрудного ременя. Цей елемент рюкзака надзвичайно корисний, хоча багато хто вважає його непотрібним. При носінні рюкзака він в значній мірі підвищує комфорт, особливо в об’ємних моделях, в яких розміщується незліченна кількість речей. Нагрудний ремінь знижує навантаження на ваші плечі і дозволяє краще зафіксувати лямки.
  • Наявність фіксаторів, які зможуть швидко, надійно змінити і закріпити довжину ременя. Якщо ви спробуєте зафіксувати лямки в одному положенні, раз і назавжди, то подібний трюк у вас не вийде. При зніманні і надяганні рюкзака вам буде незручно. Лямку, що знаходиться зліва, варто максимально розпустити перед зняттям рюкзака і затягнути при надяганні. Завдяки цьому вам не доведеться викручуватися при русі. Приділяйте особливу увагу якості і надійності кріплення фіксаторів. Адже, якщо ремінь погано фіксується і не тримається при навантаженні, то ви зіткнетеся з необхідністю міняти фіксатор.
  • Наявність додаткових кишень на лямках зовсім необов’язкова, так як вони виконують швидше декоративну функцію, ніж вирішують завдання по розміщенню речей. Відсутність кишень не робить особливої ​​погоди, навіть може заважати. Такі кишені часто розташовуються прямо на вигині плеча і коли розношуються, то вийняти з них щось або покласти стає важко.

Другий критерій – якісна спинка. Тут принцип дуже простий: найголовніше – це наявність вентиляційного простору. Чи буде це забезпечено подушечками або спеціальними жолобками, які рекламуються відомими брендами – все це не має особливого значення. Якщо ви вибрали модель з пласкою спинкою (без вентиляційного простору), то в момент носіння рюкзака, через погіршений доступ повітря спина буде постійно вологою. Єдиним винятком стануть слінги. Це обумовлено тим, що у них спинка має нещільне прилягання і, відповідно, спина не пітніє.

Третій критерій – наявність різної фурнітури і інших функціонально-декоративних елементів. Одним з важливих критеріїв буде наявність протектора блискавки від дощу і намокання. Для цього використовується спеціальний клапан, який розміщується над блискавкою або особлива конструкція застібки. Моделі рюкзаків, забезпечені захистом блискавки від впливу вологи, зазвичай на вигляд схожі на вивернуті навиворіт. Іноді вони бувають прогумованими. Тому вибираючи рюкзак, будьте уважні, якщо в ньому буде просто блискавка, то краще його не купувати.

Також завжди перевіряйте, чи працюють блискавки, чи зручно розстібати їх, адже блискавки із захистом від вологості зазвичай дещо тугі. Перевіряйте і наявність хлястиків, які суттєво спрощують процес розстібання.

Компресійні ремені – вельми потрібне і корисне доповнення, вони використовується у великих моделях. Також з їх допомогою можна надійно закріпити зовні куртку, не побоюючись втратити або упустити її.

Зовнішні кишені для розміщення пляшок з водою. Ці пристосування допомагають заощадити досить велику кількість простору всередині самого рюкзака. У похід з собою обов’язково візьміть воду. Адже організм буде постійно вимагати поповнення запасів. А без наявності зовнішньої кишені, доведеться класти воду всередину. Однак, діставати тоді її буде дуже проблематично і, до того ж, існує ризик, що вода може протекти. Також в цій кишені можна переносити компактну парасольку, серветки та інші корисні дрібниці, які часто використовуються в походах.

Ручка також є досить важливим елементом. Абсолютно неважливо, яка вона – кругла, пласка, товста, тонка, аби вона була в наявності. Як свідчать відгуки клієнтів нашого інтернет-магазину, переміщати рюкзак за лямку на привалах, при одяганні і розвантаженні вкрай незручно. Навіть при мінімальних переміщеннях аксесуара з місця на місце.

Карман для розміщення ноутбука повинен бути розміщений окремо від інших відділень, мати застібку-блискавку і спеціальний фіксатор. Це потрібно, перш за все, для того, щоб пристрій не «теліпався» всередині відділу.

Обов’язково звертайте увагу на всі перераховані критерії, коли купуєте рюкзак. Не забувайте, що аксесуар може прослужити вам не один рік. Для мандрівників і шукачів пригод вибір рюкзака – дуже важливий процес. У великих моделях рюкзаків переносять величезну кількість речей, а ось маленького для них може і не вистачити. Важливо дивитися і на те, з якого матеріалу виготовлений даний предмет. Адже під впливом атмосферних опадів, речі всередині рюкзака можуть намокнути і зіпсуватися, якщо матеріал використовується неякісний.

Чи варто вибирати аксесуар відомої марки або орієнтуватися виключно на зручність і функціонал? Наявність фірмових знаків, нашивок або логотипів завжди має велике значення не тільки при покупці одягу, а також і в процесі вибору рюкзака для походу. Хороший бренд – це завжди якість і тривалий термін експлуатації. При виборі рюкзака від популярного бренду ймовірність появи цих дефектів вкрай мала, тому що матеріал, який використовується для пошиття дуже міцний. Всі рюкзаки, представлені в нашому інтернет-магазині Market Trends відповідають вимогам споживачів.

Щоб вибрати один, найоптимальніший варіант, необхідно перед цим випробувати не одну модель рюкзака. Все про необхідні якості і характеристики аксесуарів, які впливають на термін і зручність експлуатації можна прочитати в даній статті. Саме їх ви повинні перевірити в рюкзаку, щоб потім ця річ служила ще довго, не втрачаючи при цьому зовнішнього вигляду.

Купити рюкзаки на будь-який смак ви можете в інтернет-магазині Market Trends!