В 2021 році модними стануть мінімалістичні рюкзаки, максимально зручні вироби без надмірного функціоналу. Представлені дизайнерами аксесуари виглядають стильно, універсальні і оптимально підходять для повсякденного носіння. Рюкзак став невід’ємною частиною образу сучасного жителя міста. Він зручний, місткий, а різноманіття дизайнерського оформлення дозволяє підібрати виріб відповідно до стилю та смаку.

Тренди 2021 року

У наступному сезоні найбільш актуальними стануть рюкзаки з незвичайною фурнітурою. Форма виробів переважно класична, але при цьому оновлена, яка передбачає сучасні фасони. Багато модних будинків на сьогоднішній день відмовляються від застосування натуральної шкіри, позаяк вона наносить шкоду екології.

Найбільш модні тренди 2021 року:

  • Мінімалізм, чіткі лінії, елегантний дизайн з лаконічним декором. Такі рюкзаки чудово поєднуються з будь-якими образами, стилями, дозволяють створювати гарний і сучасний образ.
  • Наплічники з бахромою не втрачають актуальності. Вони прекрасно підходять для повсякденного носіння, доповнять святковий лук.
  • Міні-рюкзаки передбачають невеликі розміри, підходять для носіння з повсякденним костюмом, а також вечірнім вбранням. Міні-рюкзаки часто стають доповненням в ході урочистостей. Однак виробники створюють також більші за габаритами аксесуари.
  • Трансформери, які можуть перетворюватися в звичайні наплічні сумки. Оптимальний рюкзак, який можна адаптувати відповідно до необхідності.

 

Підбір відтінків

Актуальними стають більш спокійні, практичного кольору рюкзаки. Консервативний дизайн і нейтральний колір аксесуара стають головним трендом 2021 року.

Новинки 2021 року:

  • Рюкзаки на одній лямці. Сучасний і красивий аксесуар, який максимально зручно носити. Він дозволяє розмістити все необхідне, при цьому він не громіздкий. Найбільш вигідно такий рюкзак виглядає з джинсами, нейтрального відтінку футболкою або сорочкою.
  • Літні витончені аксесуари. Такі рюкзаки виконані у вигляді мішка, але при цьому вони максимально зручні в експлуатації. Вироби в нейтральних відтінках з мінімалістичним декором стають оптимальними для носіння з будь-яким одягом. Виробники також створюють більш яскраві рюкзаки, декоровані орнаментом. Вони також чудово поєднуються з будь-яким стилем одягу. Не менш актуальні наплічники із шкірозамінника.
  • Аксесуари з яскравим акцентом. Вироби можуть мати великі пряжки, блискавки, кишені. Такі рюкзаки підходять для носіння з більш грубим одягом, взуттям, доповнюючи стиль.
  • Рюкзаки з яскравими вставками. Чудово виглядають наплічники із шкіри, виконані при поєднанні декількох відтінків.
  • Блискучі рюкзаки. Крім нейтральних виробів також модними стають яскраві, блискучі аксесуари, декоровані стразами, паєтками. При цьому важливо враховувати, що такі рюкзаки рекомендується носити з однотонним одягом.

При підборі рюкзака важливо враховувати комфорт в носінні, можливість поєднувати аксесуар з різним одягом. Також необхідно звертати увагу на якість, матеріал, пошив вироби. Придбати якісний рюкзак або сумку можна в нашому магазині.